rozvrh cvičení

Neděle 07.08.2022

10:00 - 11:30
PowerJoga
Aneta Králová
Eva Šedivcová
Katka Procházková
19:00 - 19:55
Bodyforming
Lucka Mrázová

kompletní rozvrh


provozní doba

Po - Pá

6:30 - 21:30

So

8:00 - 16:00

Ne

9:30 - 21:30facebook

druhy cvičení

Powerplate

POWER PLATE cvičení s osobním trenérem je absolutně revoluční uplatnění moderních technologií právě v oblastí cvičení a zároveň rehabilitace. POWER PLATE funguje na bázi přednášení trojrozměrných vibrací přímo do svalů, ty pak přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tento druh tréninku se jmenuje ACCELERATION TRAINING a v současné době jde o nejžhavější trend ve Fitness. Jeho největšími přednostmi je nenáročnost a možnost cvičit bez ohledu na věk či kondici. Zároveň jde o velmi efektivní trénink bez námahy kloubů a dalších, při klasickém cvičení velmi namáhaných, částí těla.

ACCELERATION TRAINING přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé! Doporučená frekvence tréninku je třikrát týdně v krátkých (max. 30 minut) intervalech. Při cvičení na POWER PLATE totiž klient aktivuje až 97% svalové hmoty. U cvičení klasického je to pouze necelá polovina! POWER PLATE je vyhledáván také ze zdravotního hlediska, jeho velkou předností je výrazné zkrácení rehabilitace a doba rekonvalescence. Cvičení na strojích POWER PLATE je velmi širokospektrální. Používá se k protahování, posilování, masážím i relaxaci. Ke stroji jsou navíc přidány speciální flexibilní pásy, díky kterým může ACCELERATION TRAINING nabídnout dodatečné možnosti cvičení na všechny potřebné partie těla!

  • LEKCE TRVÁ 30 min
  • KLIENT versus TRENÉR
  • nutná rezervace předem - online nebo telefonicky na recepci FitnessCity

Fitness & Beauty

  • Rychle vpřed ke krásnému tělu...

Používání přístroje Power Plate® pomáhá stimulovat okamžité zlepšení v oblasti oběhu, okysličení krve a odstraňování toxinů. Cvičení může pomoci zredukovat výskyt celulitidy a získat tak jemnější a hladší siluetu.

  • Redukce váhy, vytvarujte si tělo s Power Plate

Poslední studie ukázala, že pravidelné cvičení na Power Plate® v kombinaci s dietou pomohl účastníkům dosáhnout trvalého, dlouhodobého snížení váhy až o 10%.

Health & Wellness

  • Zdravější kosti - technologie na pozdí přístroje Power Plate® nejprve pomohla ruským kosmonautům vyrovnast se s účinky nulové gravitace, která může ovlivňovat hustotu kostí a sílu svalů. Nezávislé studie dnes ukazují potenciál přístroje Power Plate zvyšovat hustotu kostí a posilovat svalstvo.
  • Zvýšený oběh - vibrace, které produkuje přístroj Power Plate®, stimulují pumpovací účinek svalů, čímž se okamžitě zvýší průtok krve. Tím se může zlepšit schopnost organismu přenášet kyslík a živiny do celého těla a podpořit účinnější rozptýlení odpadních látek , jako je kyselina mléčná.
  • Relaxace - přístroj Power Plate® je víc než jen cvičební nástroj a nabízí schopnost namasírovat a zrelaxovat celé tělo. Pasivně působí na všechny skupiny svalů v těle, čímž ihned zvyšuje oběh, a pro dosažení ještě většího uvolnění pomáhá ulevit od chronické i běžné bolesti.

Sports & Training

  • Tajná zbraň šampionů - Britský mistr v plavání a držitel rekordu v plavání na znak na 50 m Liam Tancock říká: “Udržet si vedení neznamená jenom dobrý výkon v bazénu. Přístroj Power Plate® používám pro aktivaci před tréninkem, ke stimulování svalů, než začnu trénovat v bazénu. Přínos je okamžitě patrný a opravdu cítím, jak se mi svaly rozehřívají už po pár rychlých cvicích.” Tenisová šampionka Serena Williams říká: “Rozdílem mezi výhrou a prohrou je v tom, jestli je člověk další den připravený. Pokud můžu urychlit proces regenerace a hojení, mám nespornou výhodu. Přístroj Power Plate® mi takovou výhodu přináší.”

 

 


Instruktoři:
Dáda Žiláková


zpět

Partneřifitness city

(Areál plaveckého bazénu Slovany PM)
Provozovatel:
Fit JB s.r.o.
Nám. Gen. Piky 42, Plzeň
tel.: 377 422 074, 608 822 585
e-mail: info@fitnesscity.cz© Fitnesscity 2014
autor: Petr Šlehofer (slfa[a]volny.cz)